Informacja o grupach i salach dla lektoratów na studiach niestacjonarnych

Studium Języków Obcych

Informacja o grupach i salach dla lektoratów z języka angielskiego dla na studiów niestacjonarnych w sem. letnim 2017/2018

JĘZYK ANGIELSKI – SEMESTR LETNI 2017/2018

4 semestr grupy międzywydziałowe Teren Główny:

grupa mgr I. Kucharzyszyn  →  sala 412 Gmach Główny

grupa mgr E. Słowińskiej  →  sala  509B Gmach Inżynierii Lądowej

grupa mgr A. Dąbrowskiej  → sala 506 Gmach Inżynierii Lądowej

grupa mgr E. Fronc  → sala 507 Gmach Inżynierii Lądowej

6 semestr grupy międzywydziałowe Teren Główny:

grupa mgr M. Lokwenc  →  sala 412 Gmach Główny (w semestrze letnim grupę prowadzi mgr I. Kucharzyszyn)

grupa mgr B. Olszewskiej → sala 412 Gmach Główny (w semestrze letnim grupę prowadzi mgr I. Kucharzyszyn)

grupa mgr A. Soczówki → sala 507 Gmach Inżynierii Lądowej

JĘZYK ROSYJSKI – SEMESTR LETNI 2017/2018

4 semestr → Gmach Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska sala 607 (dokładna informacja znajduje się na www.sjo.pw.edu.pl)

6 semestr → Gmach Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska sala 607 (dokładna informacja znajduje się na www.sjo.pw.edu.pl)

JĘZYK NIEMIECKI – SEMESTR LETNI 2017/2018

4 semestr → Gmach Wydziału Inżynierii Lądowej sala 508 (dokładna informacja znajduje się na www.sjo.pw.edu.pl)

6 semestr → Gmach Wydziału Inżynierii Lądowej sala 508 (dokładna informacja znajduje się na www.sjo.pw.edu.pl)

Kontakt z osobą odpowiedzialną za organizację zajęć z języków obcych

na studiach niestacjonarnych: mgr Iwona Kucharzyszyn
e-mail: ikucharzyszyn@o2.pl