NCN OPUS – konkurs na stanowiska: studenta, doktoranta i postdoka

Instytut Mikromechaniki i Fotoniki Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej ogłasza nabór kandydatów do projektu NCN OPUS pt. “[PHAICELL] Koherentna mikroskopia z ilościowym kontrastem fazowym: powrót do podstaw i zaproponowanie nowej techniki numerycznej rekonstrukcji z zastosowaniem do zaawansowanego obrazowania biomedycznego bez znaczników”.

Zgłoszenia na stanowiska studenta, doktoranta i postdoka są przyjmowane przez kierownika projektu dr inż. Macieja Trusiaka drogą mailową na adres maciej.trusiak@pw.edu.pl. Projekt oferuje unikalny ekosystem do rozwoju naukowego i pracy badawczej w prężnie działającej multidyscyplinarnej grupie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i przesyłania aplikacji.

Szczegóły ofert dostępne są pod poniższymi linkami:

Master degree student (pdf, , 180,55 kB)
PhD student (pdf, , 184,34 kB)
PostDoc (pdf, , 188,45 kB)