NCN SONATA – konkurs na stanowiska Postdoka, Doktoranta i Studenta

Instytut Mikromechaniki i Fotoniki Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej ogłasza nabór kandydatów do projektu NCN SONATA pt. “[GaboScope] Numerycznie zaawansowana bezsoczewkowa mikroskopia Gabora do szybkiego bez-znacznikowego obrazowania dynamicznych żywych komórek w dużych objętościach pomiarowych”.

Zgłoszenia na stanowiska studenta, doktoranta i postdoka są przyjmowane przez kierownika projektu dr inż. Macieja Trusiaka drogą mailową na adres maciej.trusiak@pw.edu.pl. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z kierownikiem projektu.

Projekt [GaboScope] oferuje unikalny ekosystem do rozwoju naukowego i pracy badawczej w prężnie działającej multidyscyplinarnej grupie o szerokiej współpracy międzynarodowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i przesyłania aplikacji.

Szczegóły ofert dostępne są pod poniższymi linkami:

Student (pdf, , 222,73 kB)
Doktorant (pdf, , 224,90 kB)
Postdok (pdf, , 225,63 kB)