Sondaż Studencki #powiedzPW

CZIiTT

Dział Badań i Analiz CZIiTT PW zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w kolejnej edycji sondażu #powiedzPW, który tym razem ma na celu zebranie waszych opinii i doświadczeń dotyczących przedsiębiorczości.

Sondaż Studencki #powiedzPW prowadzony jest przez Dział Badań i Analiz CZIiTT pod patronatem Prorektora ds. Studenckich dr hab. inż. Janusza Walo, prof. PW, a jego uruchomienie zostało zainspirowane potrzebą sprawnej i skutecznej komunikacji między studentami i Władzami naszej Uczelni. Sondaż umożliwia jeszcze większe zaangażowanie studentów w rozwój Politechniki Warszawskiej.

W sondażu gromadzone są opinie studentów głównie w kwestiach edukacyjnych, organizacyjnych i kulturalnych, a opracowane wyniki stają się impulsem do rozwoju Politechniki Warszawskiej.

Jeśli chcesz wziąć udział w sondażu, kliknij tutaj.