Inauguracja na Wydziale Mechatroniki

Uprzejmie informujemy, że Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022 na Wydziale Mechatroniki odbędzie się w dniu 01.10.2020 roku o godz. 14:00 w Audytorium Multimedialnym Wydziału Mechatroniki (ul. Św. A. Boboli 8 s.11). Transmisję z uroczystości mogą Państwo śledzić również w Internecie.

Ze względu na ograniczenia epidemiologiczne do Państwa dyspozycji udostępniamy także sale nr 6 i 14, gdzie będzie można bezpośrednio śledzić transmisję uroczystości. Osoby, które przybędą na Inaugurację bardzo prosimy o zachowanie zasad epidemiologicznych, posiadanie maseczki i dezynfekcję rąk. Bezpośrednio po zakończeniu uroczystości uzyskają Państwo niezbędne informacje organizacyjne.

Inaugracja_2021_plakat

Link do wydarzenia/platforma CISCO WEBEX/ - link

Numer wydarzenia: 2400 651 9056

Hasło wydarzenia: mchtr2021

Informujemy również, że legitymacje studenckie będą wydawane w dniu 01.10.2021 wg. następującego harmonogramu:

Godz. 9:00 11:00 i 12:00-13:00

Kierunek: inż. biomedyczna - s. 105

Kierunek: mechatronika – s. 118

Kierunek: automatyka, robotyka i informatyka przemysłowa – s. 104

Przed odbiorem legitymacji każdy z Państwa musi w systemie USOS potwierdzić złożenie ślubowania studenckiego.

Legitymacje otrzymają tylko te osoby, które odpowiednio wcześniej uiściły opłatę (22 zł) na indywidualne konto dostępne w systemie USOS.

Przypominamy również o konieczności dostarczenia orzeczeń lekarskich. Można je przesyłać poprzez email, jak również dostarczyć bezpośrednio do dziekanatu w dniu inauguracji. Brak orzeczenia będzie skutkował niedopuszczeniem do zajęć.

Dziekanat Wydziału Mechatroniki