NCN SONATA – konkurs na stanowisko doktoranta

Instytut Mikromechaniki i Fotoniki Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej ogłasza nabór kandydatów do projektu NCN SONATA pt. “[GaboScope] Numerycznie zaawansowana bezsoczewkowa mikroskopia Gabora do szybkiego bez-znacznikowego obrazowania dynamicznych żywych komórek w dużych objętościach pomiarowych”.

Zgłoszenia na stanowisko doktoranta są przyjmowane przez kierownika projektu dr hab. inż. Macieja Trusiaka drogą mailową na adres maciej.trusiak@pw.edu.pl. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z kierownikiem projektu.

Projekt [GaboScope] oferuje unikalny ekosystem do rozwoju naukowego i pracy badawczej w prężnie działającej multidyscyplinarnej grupie o szerokiej współpracy międzynarodowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i przesyłania aplikacji.

Szczególy ofert dostępne są pod poniższymi linkami:

PhDStudent_final_Wrzesien2022 (pdf, , 222,44 kB)