Kiermasz Świąteczny PW 2023

7 i 8 grudnia plac przed Gmachem Głównym znów zamieni się w świąteczne miasteczko. Pojawią się domki z upominkami i jedzeniem, a wśród nich ten jeden wyjątkowy – politechniczny. Kiermasz potrwa od godz. 10.00 do godz. 17.00. Zapraszamy!

Jak co roku w domku PW będą czekać uczelniane gadżety – z kultowymi skarpetkami na czele. Przygotowaliśmy też m.in. czapki, rękawiczki, maskotki, pierniki, ozdoby świąteczne, miód z naszej pasieki czy elementy idealne do stworzenia inżynierskiego niezbędnika. Tradycyjnie w domku Politechniki nie sprzedajemy przedmiotów, tylko prowadzimy zbiórkę pieniędzy. Gadżety będzie można otrzymać w zamian za datek. Wszystkie zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na Stypendium pod choinkę – wyróżnienie dla studentów i doktorantów zaangażowanych w działania naszej Uczelni i rozsławiających jej imię. Uwaga, datki przyjmujemy tylko w gotówce – najbliższy bankomat znajduje się w holu Gmachu Głównego.

Na Kiermaszu Świątecznym PW pojawią się także inne domki. Będzie tam można kupić m.in. sery góralskie, konfitury i soki, bigos, pierogi i barszcz, świece, ceramikę, produkty z żywicy, biżuterię. Na smakoszy czekać będą również food trucki.

Nasz Kiermasz w oba dni będzie trwał od godz. 10.00 do godz. 17.00. Wstęp jest wolny. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą poczuć świąteczny klimat, zaopatrzyć się w prezenty, wesprzeć finansowo naszych studentów i doktorantów oraz po prostu miło spędzić czas. Szczególnie zapraszamy pierwszego dnia Kiermaszu – 7 grudnia na godz. 14.00 na plac przed Gmachem Głównym. Ogłosimy wówczas laureatów Stypendium pod choinkę (środki na ten cel zebraliśmy podczas naszej ubiegłorocznej imprezy) i wręczymy im nagrody.

Regulamin Kiermaszu świątecznego