„Studenckie koła naukowe tworzą innowacje” - limit wniosków

W związku z limitem składania wniosków przez uczelnię w programie „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje” komisja do oceny wniosków podejmie decyzję, które przedstawione do podpisów wnioski zostaną złożone do ministerstwa. Wnioski w wersji ostatecznej należy złożyć w Dziale Projektów Krajowych COP PW najpóźniej do 3 listopada br.

Należy złożyć część A wniosku (tj. po wybraniu opcji „Podpis cyfrowy” należy pobrać z systemu OSF plik zawierający część A wniosku):

- w formie papierowej (1 egzemplarz) parafowaną na wydziale przez Dziekana, Pełnomocnika Kwestora i osobę sporządzającą wniosek w systemie do pok. 5.16. w budynku CZIiTT,

-w formie elektronicznej przesłać plik na adres: anna.grzywacz@pw.edu.pl

Data wygenerowania dokumentu w OSF nie może być wcześniejsza niż data ostatniej modyfikacji wniosku.

Po uzyskaniu podpisów władz PW część A wniosku w formie pliku podpisanego elektronicznie przez Prorektora ds. Nauki wraz z załącznikami składa się w systemie ZSUN/OSF.

Więcej o konkursie: na naszej stronie.