Targi Pracy Inżynierii Mechanicznej

16 listopada 2022 r., w godzinach 9-16, na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW, przy ulicy Narbutta 84 w Warszawie, odbędą się Targi Pracy Inżynierii Mechanicznej.

Szczegóły wydarzenia można śledzić na: stronie internetowejprofilu Facebookowymwydarzeniu na Facebooku

Ciekawe oferty praktyk, staży i pracy, informacje o możliwościach rozwoju kariery z pierwszej ręki oraz rozmowy z przedstawicielami firm z ogólnie pojętej branży inżynierii mechanicznej. To wszystko czeka na studentów i absolwentów PW oraz wszystkich odwiedzających Targi Pracy Inżynierii Mechanicznej.

Uczestnicy Targów będą mieli okazję odwiedzić 27 stanowisk potencjalnych pracodawców z branży automotive, maszyn roboczych, pojazdów szynowych, budownictwa, układów mechanicznych i hydraulicznych oraz obróbki mechanicznej. Profile działalności Wystawców to: R&D, nowe technologie, produkcja, usługi, handel czy nauka. Na Targach zaprezentują się również: Biuro Karier PW, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW oraz dwa koła naukowe działające na SiMR (Koło Naukowe Sportów Samochodowych – sekcja Proton Dynamic oraz Koło Naukowe Mechaników Pojazdów – sekcja WUT SiMR Racing Technology). Przed budynkiem prezentowane będą wielkogabarytowe produkty Wystawców. Na odwiedzających czeka też mała niespodzianka na parkingu za budynkiem wydziału – zdalnie sterowany ciągnik siodłowy.

Wydarzeniem towarzyszącym Targom jest seminarium Zaawansowane techniki w przemyśle motoryzacyjnym i maszynowym, podczas którego prezentowane są prelekcje Wystawców. Eksperci w swoich dziedzinach przygotowali wykłady, w trakcie których zdradzą tajniki najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych w branży inżynierii mechanicznej. Gorąco zachęcamy do udziału! Seminarium odbędzie się w dniu Targów, w godzinach 10:00 ÷ 15:00, na wydziale SiMR PW przy ulicy Narbutta 84 w Warszawie.

Organizatorami wydarzenia są Wydział SiMR PW oraz Wydziałowa Rada Samorządu SiMR PW.

Plakat kalendarium1