Instytut Mikromechaniki i Fotoniki – nabór kandydatów do projektu FovHolo

Instytut Mikromechaniki i Fotoniki Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej ogłasza nabór kandydatów na stanowisko POST-DOC do projektu FovHolo: System blisko ocznej projekcji holograficznej uwzględniający parametry widzenia

Informacja w sprawie opłat za legitymację studencką

W ciągu 14 dni od zarejestrowania w systemie USOS należy wnieść opłatę za legitymację studencką.

Kalendarium egzaminu B2 dla studentów niestacjonarnych

Sesja jesienna roku akademickiego 2018/2019

Institute of Micromechanics and Photonics – recruitment of candidates for the FovHolo project

The Institute of Micromechanics and Photonics of the Faculty of Mechatronics of the Warsaw University of Technology announces the recruitment of candidates for the position of PhD student to the FovHolo project: Fovea inspired holographic near-eye display.

Co słychać u absolwentów PW w niespełna rok po studiach?

Gdzie pracują absolwenci i ile zarabiają? Jaki wpływ na życie zawodowe mają studia na Politechnice Warszawskiej? Czy ułatwiają one rozpoczęcie kariery i gwarantują satysfakcję? Na te i inne pytania miały okazję odpowiedzieć osoby, które wzięły udział w 8. edycji Monitoringu Karier Zawodowych Absolwentów PW – absolwenci studiów I stopnia, II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich.

Kalendarium egzaminu B2 dla studentów niestacjonarnych

semestr  letni  roku  akademickiego  2018/2019

Instytut Mikromechaniki i Fotoniki - nabór kandydatów do projektu BiOpTo

Instytut Mikromechaniki i Fotoniki Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej ogłasza nabór kandydatów do projektu BiOpTo: Tomograficzny mikroskop fazowy do zastosowań w biomedycynie

Praktyki Studenckie w ZIBJ

Spotkanie informacyjne dla studentów w sprawie wakacyjnych staży i praktyk w Zjednoczonym Instytucie Badań Jądrowych.

KONKURS MECHATRONIKI

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej ma przyjemność ogłosić kolejna edycję Konkursu Mechatroniki Automatyki i Robotyki.

Studenci IV Semestru Studiów Stacjonarnych I stopnia WYDZIAŁU MECHATRONIKI

Zajęcia z języka angielskiego przygotowujące do egzaminu B2 odbywają się dwa razy w tygodniu (wtorek i piątek).

Lektoraty język angielski specjalistyczny poziom B2+

dla studentów II stopnia Wydziału Mechatroniki organizowane przez Studium Języków Obcych w semestrze letnim 2018/2019

Zapisy na zajęcia wychowania fizycznego w semestrze letnim

Informujemy, że zapisy na zajęcia wychowania fizycznego w semestrze letnim odbędą się drogą elektroniczną. Studenci dokonują wyboru zajęć w terminie: 7.02-16.02.2019 według  podanego harmonogramu:

Rekrutacja na studia III stopnia

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna SD ogłasza Rekrutację na studia III stopnia w języku polskim w semestrze zimowym 2018 / 2019 w następujących dyscyplinach:
  • AUTOMATYKA I ROBOTYKA
  • BIOCYBERNETYKA i INŻYNIERIA BIOMEDYCZNA
  • BUDOWA I EKSPLOATACJA MASZYN

Rekrutacja na semestr letni 2018/2019

Informacja  dla kandydatów na studia II stopnia rozpoczynające się od sem. letniego roku akad. 2018/2019

Rekrutacja na studia II stopnia

Informacja  dla kandydatów na studia II stopnia na Wydziale Mechatroniki rozpoczynające się od sem. letniego roku akademickiego 2018/2019

Egzamin B2 dla studiów niestacjonarnych

Informacja o EGZAMINIE B2 dla studentów, którzy zakończyli lektoraty

z języków obcych na studiach niestacjonarnych

Budżet Partycypacyjny PW

Politechnika Warszawska to nie tylko miejsce, w którym zdobywa się wykształcenie. To również centrum wspierania ambitnych i kreatywnych osób. To właśnie dla nich nasza Uczelnia uruchomiła Budżet Partycypacyjny Politechniki Warszawskiej.

Dodatkowa rekrutacja na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+

W związku z wolnymi funduszami na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus +.