Pierwsza edycja Programu Mentoringowego na Politechnice Warszawskiej

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej ma zaszczyt serdecznie zaprosić studentów

Informacja o grupach i salach dla lektoratów na studiach niestacjonarnych

STUDIA NIESTACJONARNE I STOPNIA

STUDENCI WYDZIAŁU MECHATRONIKI

JĘZYK ANGIELSKI – SEMESTR ZIMOWY 2018/2019

INFORMACJA O GRUPACH I SALACH

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 na Wydziale Mechatroniki

Uroczystość odbędzie się 1 października 2018 roku o godz. 15:00

JĘZYK ANGIELSKI studia stacjonarne III semestr PODZIAŁ NA GRUPY 2018Z

Zajęcia z języka angielskiego przygotowujące do egzaminu B2 odbywają się dwa razy w tygodniu (wtorek i piątek).
Rozpoczęcie zajęć: 2.10.2018

Test diagnostyczny z języka obcego 2018Z

STUDIA NIESTACJONARNE

STUDENCI 3 SEMESTRU WYDZIAŁU MECHATRONIKI

rozpoczynający pierwszy semestr nauki języka obcego od semestru zimowego roku akademickiego 2018/2019

Prosimy o wykonanie TESTU DIAGNOSTYCZNEGO ON-LINE z języka obcego w dniach 11.09 – 27.09.2018

Egzamin B2 dla studiów niestacjonarnych

Informacja o EGZAMINIE B2 dla studentów, którzy zakończyli lektoraty

z języków obcych na studiach niestacjonarnych

Rejestracja – wrzesień 2018 r.

Studia I stopnia (stacjonarne i niestacjonarne) oraz studia II stopnia

Harmonogram postępowania rejestracyjnego na Wydziale Mechatroniki

NCN OPUS PROJECT – POSTDOC AND MASTER STUDENT POSITIONS FILLED

Warsaw University of Technology Institute of Micromechanics and Photonics announced a call for Postdoc and Master Student positions within the NCN OPUS Project: Numerically advanced phase and amplitude demodulation for optical interference microscopy and tomography. Project committee has evaluated the applications and would like to thank all applicants. Ranking is enclosed. Candidates are to be contacted via e-mail and provided with further instructions.

Rekrutacja na studia II stopnia

Informacja dla kandydatów na studia II stopnia na Wydziale Mechatroniki rozpoczynające się od sem. Zimowego roku akademickiego 2018/2019

Wybór specjalności kształcenia

Uwaga !!

studenci II roku studiów stacjonarnych

pierwszego stopnia

Rekrutacja na studia III stopnia

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna SD ogłasza Rekrutację na studia III stopnia w języku polskim w semestrze zimowym 2018 / 2019 w następujących dyscyplinach:
  • AUTOMATYKA I ROBOTYKA
  • BIOCYBERNETYKA i INŻYNIERIA BIOMEDYCZNA
  • BUDOWA I EKSPLOATACJA MASZYN

Szansa na logo HR dla Politechniki Warszawskiej

Komisja Europejska pozytywnie zaopiniowała inicjatywę PW dotyczącą wdrożenia Europejskiej Karty Naukowca oraz Kodeksu Postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych, warunkującego otrzymanie przez Politechnikę Warszawską logo HR Excellence in Research (logo HR).

Change e-mail addresses

Attention!!!

INFORMATION FOR ALL STUDENTS AND PhD STUDENTS

Informacja o EGZAMINIE B2 dla studentów, którzy zakończyli lektoraty z języków obcych na studiach niestacjonarnych

Informacja o EGZAMINIE B2 dla studentów, którzy zakończyli lektoraty

z języków obcych na studiach niestacjonarnych

Nabór do projektu NCN OPUS

Instytut Mikromechaniki i Fotoniki Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej ogłasza nabór do projektu NCN Opus “Numerycznie zaawansowana demodulacja fazy i amplitudy na potrzeby interferencyjnej mikroskopii optycznej z elementami tomografii” na stanowisko studenta (1 stypendium).

Top-info

Koszyk na informacje wiodące

Test diagnostyczny z języka obcego 2018L

Prosimy o wykonanie testu diagnostycznego z wybranego języka obcego (angielski, francuski, niemiecki lub rosyjski) w dniach
1. maja - 11. maja 2018

Spotkanie informacyjne Erasmus+ MCHTR

Spotkanie informacyjne Erasmus+ odbędzie się w sali 517 na naszym wydziale dnia 28.03.2018 r. o godzinie 16:15.

NCN OPUS PROJECT – PHD STUDENT AND MASTER STUDENT POSITIONS FILLED

Warsaw University of Technology Institute of Micromechanics and Photonics announced a call for PhD Student and Master Student positions within the NCN OPUS Project: Numerically advanced phase and amplitude demodulation for optical interference microscopy and tomography.