Drzwi Otwarte online - część druga

Drzwi Otwarte online - część druga

Politechnika Warszawska zaprasza do udziału w drugiej edycji wirtualnych Drzwi Otwartych.

Zachęceni sukcesem majowych Drzwi Otwartych w formie online postanowiliśmy spotkać się z naszymi kandydatami ponownie, w niezwykle ważnym dla nich czasie.

Już 1 lipca, w dniu rozpoczęcia rekrutacji na studia, na profilu PW na Facebooku i YouTubie będziemy transmitować wydarzenie ogólnouczelniane, podczas którego przekażemy najważniejsze informacje dotyczące rekrutacji i studiowania na Politechnice Warszawskiej. Odpowiemy na pytania kandydatów i rozwiejemy wątpliwości, które być może powstrzymują niektórych maturzystów przed zarejestrowaniem się na wymarzony kierunek.

Wiemy, że obawy związane z właściwym wyborem wciąż towarzyszą naszym kandydatom. Każdy, kto zdecyduje się odwiedzić wirtualnie Politechnikę Warszawską 1 lipca może liczyć na wsparcie w podjęciu tych trudnych decyzji.

Prowadzący drugą edycję Drzwi Otwartych postarają się przekazać uczestnikom cenne wskazówki dotyczące tego, jak zostać studentem najlepszej uczelni technicznej w Polsce, opowiedzą o plusach bycia inżynierem i wskażą, jak wyglądają studia na PW dla osób z niepełnosprawnościami. Nie zabraknie też sesji Questions&Answers. Swoją ofertę zaprezentują także wydziały Politechniki Warszawskiej.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu można znaleźć na stronie: 

https://pw.edu.pl/Rekrutacja/Aktualnosci/Drzwi-Otwarte-online-czesc-druga,

a także na wydarzeniu na:

Facebooku https://www.facebook.com/events/3072597199493332/

 

*Informacja nie dotyczy kierunku architektura, na który zapisy rozpoczęły się 1 czerwca.