Preinkubacja

Preinkubacja

Inkubator Innowacyjności CZIiTT PW rusza z rekrutacją do już 8. edycji programu "Preinkubacja - szybki start dla przedsiębiorczych". Jeśli macie pomysł na biznes - zachęcamy do zapoznanie się z ofertą kursu. Ma on na celu weryfikację założeń pomysłu i zbudowanie modelu biznesowego przyszłej spółki. Rekrutacja trwa do 10 września.

Do programu Preinkubacja zapraszamy wszystkie osoby lub zespoły, które mają pomysł na usługę lub produkt i chcą nad nim popracować. Jesienna edycja Preinkubacji skierowana jest do Studentów – przynajmniej jedna osoba w zespole musi być Studentem Politechniki Warszawskiej.

Głównym celem programu jest podniesienie gotowości zespołów w trzech wymiarach:

  • Gotowość rynkowa – rozumiana jako zwiększenie świadomości wspieranych zespołów biznesowych, nt. klientów, konkurencji, możliwych modeli biznesowych itp.
  • Gotowość zespołowa – rozumiana jako zwiększenie poziomu organizacji wspieranych zespołów biznesowych w zakresie zarządzania, harmonogramów wejścia na rynek itp.
  • Gotowość formalna – rozumiana jako zbudowanie wraz z pozostałymi interesariuszami (w tym IBS PW Sp. z o.o.) modelu funkcjonowania zespołu w formie przyszłej spółki spin-off/spin-out.

Najlepsze zespoły będą miały szansę dołączyć do programu Akcelerator PW.

Więcej na stronie.