NCN PRELUDIUM BIS na MCHTR – zrób doktorat z fotoniki!

Dr hab. inż. Maciej Trusiak, prof. uczelni, kierownik projektu pt. „Bayesowskie wnioskowanie w metrologii optycznej” realizowanego w ramach konkursu PRELUDIUM BIS finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki (NCN), ogłasza nabór na stanowisko doktoranta. Finansowanie zwycięskiego doktoranta/doktorantki obejmuje 48 miesiące studiów doktoranckich w Szkole Doktorskiej PW, budżet na badania naukowe w wysokości 240 tys. PLN oraz płatny wyjazd studyjny na 6 miesięcy do grupy prof. Balpreeta Ahluwalii do The Arctic University of Norway w Tromso w ramach funduszy Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA). W ramach projektu prowadzona będzie także współpraca z grupą prof. Vicente Micó z Uniwersytetu w Walencji.

Informacje nt. projektu i stanowiska doktoranta znajdują się w poniższym pliku. Wszystkich zainteresowanych studentów ostatniego semestru kursu magisterskiego i absolwentów studiów magisterskich zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Maciejem Trusiakiem przez e-mail (maciej.trusiak@pw.edu.pl) i/lub aplikacje MS Teams.

Ogłoszenie – doktorat w ramach PRELUDIUM BIS