Nagrody na WorldSkills Poland 2022

WorldSkills Poland to inicjatywa zachęcająca młodych ludzi do podnoszenia swoich umiejętności zawodowych poprzez prestiżowe, międzynarodowe konkursy WorldSkills i EuroSkills. EuroSkills i WorldSkills, to konkursy w których rywalizuje 30 państw z Europy i aż 85 państw w edycji globalnej, czyli WorldSkills. To największe tego rodzaju zawody na świecie. A jak najważniejsze zawody na świecie to i nasi wychowankowie. Zobaczcie, ile osób stanęło na podium.

W kategorii:

• Integracja robotów przemysłowych
    I miejsce – drużyna Piotr Wyrzyk i Hubert Krasuski z WydziałU Mechatroniki PW, przygotowani do konkursu przez dr. inż. Krzysztofa Kukiełkę
  • Przemysł 4.0
    I miejsce – drużyna Krzysztof Woźniak i Patryk Kubański, z Wydziału Elektrycznego PW, przygotowani przez dr. Igora Ostrowskiego, dr. inż. Zbigniewa Setę i dr. inż. Krzysztofa Kukiełkę w ramach projektu 3P
  • Mechatronika
  • I miejsce – Emilia Glibowska i Stanisław Michalski z Technikum na Wiśniowej, które jest jednostką współpracującą z naszym Wydziałem.
  • Cyberbezpieczeństwo
    I miejsce – drużyna Jakub Bliźniuk i Filip Brzozowski z Technikum na Wiśniowej