Nekrolog

Z głębokim smutkiem informujemy o śmierci naszego Kolegi Prof. nzw. dr hab. inż. Romana Paśniczka, absolwenta Wydziału Elektroniki PW, emerytowanego i zasłużonego pracownika Instytutu Metrologii i Inżynierii Biomedycznej PW, związanego z Wydziałem i Instytutem od 1994 r., wybitnego specjalistę z zakresu inżynierii biomedycznej, autora i współautora podręczników akademickich, odznaczonego Złotym Krzyżem Zasługi oraz Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Żegnamy wybitnego naukowca i znakomitego pedagoga, sercem i pracą oddanego młodzieży. I takim pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 10.10.2022 w Kościele MB Częstochowskiej (Kościół Murowany) na Bródnie o godzinie 10.30.