Spotkania brokerskie DEICy 2023

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej wraz z Digital Economy Lab Uniwersytetu Warszawskiego i Enterprise Europe Network zapraszają na 3. edycję międzynarodowych spotkań brokerskich „DEICy 2023 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity – globalne wyzwania i szanse transformacji cyfrowej” ( edycja zdalna). Spotkania brokerskie są zaplanowane w formacie on-line w godzinach od 9:00 do 17:00 (CET) w dniach 20-24.11.2023. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja oraz szczegółowe informacje na temat spotkań brokerskich i warsztatów znajdują się na stronie.

Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona uczestników. W szczególności koncentrujemy się na partnerach biznesowych i przemysłowych, środowiskach akademickich, laboratoriach i instytucjach badawczych, administracji publicznej, instytucjach europejskich i krajowych, organizacjach pozarządowych, które zainteresowane są lepszym poznaniem i zrozumieniem transformacji cyfrowej a także nawiązaniem współpracy biznesowej lub naukowej w takich w obszarach jak: gospodarka cyfrowa, sztuczna inteligencja i jej zastosowania, uczenie maszynowe, przemysł 4.0, cyberbezpieczeństwo, internet rzeczy, druk 3 D,  robotyka i automatyka, czujniki, cyfrowa symulacja procesów produkcyjnych i logistycznych, technologie komputerowego projektowania, przetwarzanie danych w chmurze, technologia 5G, oprogramowanie dla biznesu.