Sztuczna inteligencja w służbie szkolnictwa wyższego

W imieniu Centrum Współpracy Międzynarodowej PW i konsorcjum ENHANCE, do którego należy Politechnika Warszawska, zapraszamy na warsztaty poświęcone roli i znaczeniu sztucznej inteligencji w szkolnictwie wyższym. Warsztaty odbędą się online 22 czerwca 2023 r. w godzinach 9.00 - 15.00, na platformie Webex, w j. angielskim.

Warsztaty będą składać się z dwóch części:

- CZĘŚĆ II - WARSZTAT GŁÓWNY (praca w grupach) - OBOWIĄZUJE REJESTRACJA.

II część została podzielona na 2 etapy, podczas których uczestnicy:

1. będą pracować w grupach (3-6 osób) nad możliwościami i ograniczeniami wykorzystania sztucznej inteligencji w edukacji
  2. będą omawiać zagadnienia związane z tematyką warsztatu z wykorzystaniem przygotowanych przez prowadzących narzędzi

Udział w warsztatach umożliwia wymianę doświadczeń i pomysłów dotyczących edukacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji oraz nawiązanie kontaktów z profesjonalistami zajmującymi się na co dzień łączeniem tych dwóch dziedzin.

Więcej informacji. TUTAJ.