Zbieramy rękodzieło na Kiermasz Świąteczny PW

Do tej pory w kiermaszowym domku PW w zamian za datek można było otrzymać różne uczelniane gadżety. W tym roku rozszerzamy tę formułę i poszukujemy różnego rodzaju rękodzieła wykonanego przez pracowników, studentów i doktorantów PW. Na zgłoszenia czekamy do 25 listopada. Sam kiermasz odbędzie się na początku grudnia.

Czego dokładnie szukamy? To mogą m.in. rysunki, obrazy, fotografie, rzeźby, maskotki, biżuteria, ceramika, odzież, stroiki, elementy wydrukowane w 3D… Czekamy na zgłoszenia rękodzieła nie tylko świątecznego. Może ktoś zechce ofiarować coś związanego ze swoim projektem naukowym czy pracą dyplomową?

Zależy nam na bezpłatnym przekazaniu prac wraz z informacją o autorze oraz bezpośrednim kontaktem. Dla wykonawców takie włączenie się w Kiermasz Świąteczny będzie okazją do promocji swoich wyrobów i swojej aktywności. Nasze wydarzenie co roku przyciąga setki osób z PW, a także z całej Warszawy.

Liczba przekazywanego rękodzieła nie ma znaczenia. Liczy się każda chęć pomocy!

Przypomnijmy, że środki zebrane w kiermaszowym domku PW są w całości przeznaczane na Stypendium pod choinkę – specjalne wyróżnienie przyznawane aktywnym studentom i doktorantom PW. Właśnie trwa nabór zgłoszeń do kolejnej edycji tego stypendium.

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania dotyczące zbiórki rękodzieła prosimy przesyłać do Magdaleny Krajewskiej: magdalena.krajewska@pw.edu.pl