Bazy do wypróbowania

Biblioteka Główna otrzymała testowy dostęp do kolekcji e-booków na platformie De Gruyter. Poza publikacjami De Gruytera mamy dostęp do tytułów wydanych także przez innych wydawców, m.in. Princeton University Press, Harvard University Press, Cornell University Press. Wszystkie ebooki dostępne są bez ograniczeń DRM. Dostęp testowy jest aktywny do 30 kwietnia 2024 r.  Więcej informacji na stronie Biblioteki Głównej w aktualnościach. Zapraszamy również do testowania także innych zasobów, tj.: baz EBSCO, bazy wchodzącej w skład Academic Research Source, The Belt and Road Initiative Reference SourceBook Academic Collection TrialArt & Architecture SourceOnArchitectureScience Direct, kolekcji: Environmental Science, Chemical Engineering, Energy, Materials Science.