Do 20.12.2022 przedłużamy możliwość przynoszenia darów dla Ukrainy. Zapraszamy do pokoju 233 w GG.

Lista potrzeb dla walczących na Ukrainie jest krótka: żywność i ciepło. Wiem, że mamy dużo ciepła w naszych sercach, i gorąco wierzę, że damy radę przekonwertować nasze ciepło w:

• ❤ żywność dla dzieci 1-4 lat (kaszki, słoiczki, tubki etc.)
  • ❤ żywność o długim terminie przydatności (konserwy w puszkach, słoikach/dania błyskawiczne (makaron) typu knorr/kawa/herbata/cukier/ciastka/czekoladki)
  • ❤ poduszki, kołdry, śpiwory (20 sztuk), nieduże koce polarowe (do zawijania i transportowania dzieci)
  • ❤ komplety dresowe dla rannych cywilów w szpitalach (dzieci/kobiety/osoby starsze)
  • ❤ powerbanki 20 000 mAh, agregat 2-3 kW (2 sztuki), baterie, latarki, latarki czołowe