Nauczanie zdalne

Od 20 grudnia 2021r. do 9 stycznia 2022r. wszystkie zajęcia na PW odbywają się w trybie zdalnym.

Zgodnie z decyzją Rektora nr 334/2021 z 8 grudnia 2021 roku, od 20.12.2021-9.01.2022 wszelkie zajęcia dydaktyczne na naszej uczelni prowadzone są w trybie zdalnym (dotyczy to także studiów podyplomowych i innych form kształcenia realizowanych na naszej Uczelni).

Przed tym okresem i po nim obowiązują zapisy zarządzenia Rektora nr 110/2021, czyli:

• zajęcia dydaktyczne odbywają się w trybie stacjonarnym,
  • zajęcia w trybie zdalnym mogą być prowadzone dla dużych grup wykładowych i seminaryjnych,
  • w uzasadnionych przypadkach Rektor może podjąć decyzję o realizacji zajęć w trybie częściowo zdalnym (mieszanym) lub zdalnym,
  • szczegółowy sposób przeprowadzania zajęć określa kierownik podstawowej jednostki organizacyjnej (tj. Dziekan Wydziału lub Dyrektor Kolegium),
  • sposób organizacji egzaminów dyplomowych i zasady realizacji praktyk określa kierownik podstawowej jednostki organizacyjnej (tj. Dziekan Wydziału lub Dyrektor Kolegium).

Więcej informacji na stronie.