Nowe zarządzenie Rektora PW ws. działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa

Prosimy o zapoznanie się z dokumentem.

Zarządzenie zmienia akt prawny z dnia 11 marca 2020 r. Zgodnie z obowiązującym dokumentem zajęcia dla studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych zostają zawieszone do 15 maja 2020 r. (z wyłączeniem zajęć prowadzonych online), zawiesza się również zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku. We wskazany okresie zamknięta będzie również Biblioteka Główna PW.

Pełna treść dokumentów:

Zarządzenie nr 23/2020 zmieniające zarządzenie nr 16/2020 Rektora PW w sprawie podjęcia w Politechnice Warszawskiej działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa.