Wirtualne Drzwi Otwarte na PW

Chociaż tej wiosny nie możemy się spotkać podczas tradycyjnej imprezy organizowanej na terenie naszej uczelni, to dla kandydatów stojących przed decyzją o wyborze uczelni mamy ciekawą alternatywę. Zapraszamy na wirtualne wydarzenie poświęcone rekrutacji, studiowaniu i wszystkiemu, co związane z życiem studenckim.

Już 17 kwietnia na profilu Politechniki Warszawskiej na Facebooku i kanale PW na YouTubie będziecie mieli okazję:

• zdobyć kilka cennych wskazówek i dowiedzieć się, jak ugryźć maturę i wykorzystać zdobywaną przez lata wiedzę,
  • przekonać się, że rekrutacja na studia to proces prostszy niż myślicie,
  • spotkać się z Samorządem Studentów PWRadą Kół Naukowych i przedstawicielami takich kół, którzy pokażą Wam, że wykłady to nie wszystko,
  • usłyszeć, czym PW jest dla naszych studentów i doktorantów,
  • poznać absolwentów naszej uczelni, którzy pozwolą Wam spojrzeć na studia z nowej perspektywy.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę główną PW.