Jesienno-zimowa edycja webinarów Elsevier 2023

Zapraszamy do udziału w jesienno-zimowej edycji webinariów Elsevier 2023 stworzonych dla osób zajmujących się nauką i badaniami naukowymi. Wystarczy się zarejestrować, aby otrzymać link do szkolenia on-line. Wszystkie materiały są dostępne w języku polskim a zajęcia trwają zwykle tylko godzinę. Więcej informacji pod adresem.

Poniżej oferta szkoleń on-line na wrzesień i październik.

• 19 wrzesień, godz. 11:30, pt. „Naukowy przegląd Kirilla i Bartka na temat Scopusa, sztucznej inteligencji i przyszłości”
  • 3 październik, godz. 11:30, pt. „Skuteczne wyszukiwanie literatury: Przewodnik badacza po narzędziach, metodach, bazach”
  • 17 październik, godz. 11:30, pt. „Bądź na bieżąco: Ostatnie zmiany w Scopus, SciVal i innych rozwiązaniach RI”
  • 25 październik, godz. 11:30, pt. „Twój profil autora w bazie Scopus - instrukcja krok po kroku”