Kreatywna młodzież

Kreatywna młodzież

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Kreatywna młodzież”. Projekt prowadzony przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży oraz finansowany przez m. st. Warszawę. Program, którego celem jest wsparcie inicjatyw i kreatywnych form działania, adresowany jest m.in. do studentów i studentek warszawskich uczelni oraz młodych mieszkańców i mieszkanek Warszawy. Grupy studenckie, które wezmą udział w programie będą miały możliwość zrealizowania własnych projektów społecznych. W ramach programu zapewnione zostanie pokrycie środków na sfinansowanie zakupu towarów i usług związanych z realizacja inicjatyw w kwocie do 1 650 zł. Pomysły innowacji mogą dotyczyć dowolnej dziedziny życia; mogą być związane z profilem studiów lub z zainteresowaniami.

Ponadto grupa studentów i studentek najwyżej ocenionej realizacji otrzyma nagrodę finansową.Pomysły innowacji można już zgłaszać przez formularz dostępny na stronie Fundacji:
 https://www.pcyf.org.pl/programy/realizowane/kreatywna-mlodziez/innowacje-spoleczne
 Zależy nam, aby dotrzeć do jak najszerszego grona zainteresowanych studentów, dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o umieszczenie w przestrzeni uczelni, stronach internetowych oraz social mediach załączonego plakatu i grafik.
 
 W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących udziału w konkursie proszę uprzejmie o o kontakt: tel. 22 826 10 16; e-mail: s.piwowarczyk@pcyf.org.pl