MIERZYSZ WYSOKO I CHCESZ ZOBACZYĆ, JAK PRACUJĄ NAJLEPSI?

Zapraszamy na job shadowing do Zakładu Produkcyjnego Coca-Cola HBC Polska sp. z o.o. w Radzyminie k/Warszawy.

CO TO JEST JOB SHADOWING?

TO podążanie studenta za pracownikiem firmy podczas realizowania przez niego zadań w miejscu pracy. Student staje się „cieniem” specjalisty, obserwuje pracę na danym stanowisku, poznaje firmę od wewnątrz.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA: WYDARZENIE JEDYNIE DLA 12 KANDYDATÓW/-EK Z PW!

Fabryka w Radzyminie to największy zakład należący do Coca‑Cola HBC Polska. Zakład ten stanowi również centrum produkcyjne dla grupy Coca‑Cola HBC AG. Produkty z tej części Polski trafiają do kilku krajów europejskich. Oprócz napojów produkowane są również preformy, z których następnie wytwarzane są butelki PET. Preformy zaopatrują wszystkie trzy zakłady naszej firmy.

JAK DOJECHAĆ?

Firma gwarantuje taxi, które przewiezie uczestników spotkania do Zakładu Produkcyjnego. Informacje (miejsce startu z PW oraz godzina wyjazdu będzie przekazywana zapisanym po zakończeniu zapisów).

GWARANTUJEMY:

• Możliwość obserwacji zadań umożliwiających przełożenie wiedzy teoretycznej na praktykę.
  • Możliwość obserwacji tego, jak funkcjonuje dynamiczna organizacja – jesteśmy liderem w branży!
  • Współpracę z ekspertami.
  • Możliwość odbycia praktyk w Dziale Utrzymania Ruchu, Coca-Cola HBC

Polska sp. z o.o., Radzymin oraz w perspektywie długoterminowej zatrudnienie w fabryce.

Szczegóły oraz zapisy: