Pierwszy etap Konkursu o indeks Mechatroniki za nami

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom pierwszego etapu Konkursu o indeks Mechatroniki. Do drugiego etapu zapraszamy osoby mające 23 punkty i więcej. Z poszczególnymi osobami będziemy kontaktowali się w najbliższym tygodniu mailowo. Sprawdzajcie swoje skrzynki (również te przeznaczone na spam).

Etap finałowy odbywać się będzie w siedzibie Wydziału w dniu 01 kwietnia 2023 roku. Etap przeprowadzany będzie w formie grywalizacji on-line. Uczestników zapraszamy wraz z urządzeniami elektronicznymi (smartfon/tablet/komputer) wyposażonymi w przeglądarkę internetową i dostęp do Internetu.

Wyniki etapu finałowego Konkursu ogłoszone będą na stronie internetowej Wydziału oraz przekazane w postaci zawiadomień do szkół, których uczniowie brali udział w Finale Konkursu.

Już dziś trzymamy za Was kciuki!

Rozkład liczby punktów w Konkursie o indeks Mechatroniki 2023