Szkolenie wstępne z zakresu BHP w semestrze zimowym 2021/2022

Dział ds. Szkoleń wraz z Inspektoratem BHP przygotował ofertę szkoleń z zakresu BHP. Informujemy, że dla studentów Wydziału Mechatroniki I roku studiów I stopnia oraz I semestru studiów II stopnia zostały w tym celu utworzone grupy w MS Teams.

1. WMechtr_I_(MECHTR)_Szkolenie BHP dla studentów PW
    Kod dostępu/dołączenia do grupy    cxw3b3o
  2. WMechtr _II_(A i IB)_Szkolenie BHP dla studentów PW
    Kod dostępu/dołączenia do grupy do: szj2791

Aby student mógł pomyślnie przejść szkolenie BHP, powinien zapoznać się umieszczonymi w grupie materiałami do samokształcenia. Materiały będą dostępne do 25 października 2021 r. Po zapoznaniu się z informacjami zawartymi w skrypcie, należy do 25 października 2021 roku wypełnić test sprawdzający wiedzę. Kody dostępu do testu na MS Forms, umieszczone są w grupie na MS Teams.

Na pytania merytoryczne odpowiadać będzie p. Michał Tyszka z Inspektoratu BHP PW.

Informacje, jak dołączyć do zespołu w MS Teams za pomocą kodu, można znaleźć na stronie - link.

Dział ds. Szkoleń

Good morning

In response to the demand for initial OHS training, meetings in MS Teams were organized for first-year students of Faculty of Mechatronics:

3.  WMchtr_III_(I en)_ Health and safety training for WUT students   edam7fo

4.  WMchtr_IV_(II en)_ Health and safety training for WUT students   yb8bk1t

In order for the student to successfully complete the health and safety training, they should read the self-study materials, which will be available in the MS Teams group by October 25, 2021. After reading the information contained in the script, complete the knowledge test by October 25, 2021. Access codes for the test on MS Forms are placed in the group on MS Teams.

If you have any questions to the our experts from the Health and Safety at Work Inspectorate of the Warsaw University of Technology, please write to Michał Tyszka.

Information on how to join a team in MS Teams using code can be found at: https://support.microsoft.com/en-us/office/use-a-link-or-code-to-join-a-team-c957af50-df15-46e3-b5c4-067547b64548

Training Department