Twoje mocne strony w pracy zespołowej

Umiejętność pracy zespołowej, to jedna z ważniejszych kompetencji oczekiwanych przez pracodawców. Już w trakcie studiów, masz wiele możliwości jej szlifowania. Rób to jednak świadomie, mając na uwadze swoje mocne i słabe strony. Pomoże Ci w tym warsztat Biura Karier PW, na który zapraszamy stacjonarnie już 28.10.2021 (czwartek), w godz. 12:15-16:00 do sali 5.02 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, ul. Rektorska 4.

Podczas warsztatu:

• Pogłębisz wiedzę na temat własnego Stylu Myślenia FRIS® i wynikających z niego mocnych stron.
  • Poznasz, co wspiera pracę zespołową, a co ją utrudnia
  • Dowiesz się, w którym momencie procesu tworzenia projektu, możesz najlepiej wykorzystywać swoje mocne strony
  • Doświadczysz bardziej świadomie siebie w pracy zespołowej, co pozwoli Ci lepiej współdziałać zespołowo

Warsztat będzie ciekawym elementem w Twoim CV.

Dla kogo: WYŁĄCZNIE studenci PW zapisani / chcący się zapisać do Projektora Kariery (sprawdź link) czyli studenci 4-ech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (studia stacjonarne i niestacjonarne).

Więcej informacji na stronie.