Utrzymanie Ruchu w branży Automotive

Utrzymanie Ruchu w branży Automotive

Biuro Karier PW oraz Faurecia zapraszają na webinar "Faurecia Academy: Utrzymanie Ruchu w branży Automotive bez tajemnic!".

Robisz inżynierkę i interesuje Cię branża Automotive? A może automatyzacja procesów, roboty przemysłowe i wózki samojezdne AGV to Twój top temat? Zastanawiasz się jak wygląda dzień w dziale Utrzymania Ruchu w firmie z branży Automotive? A może chcesz zdobywać praktyczne doświadczenie w tym obszarze, ale nie wiesz jak i gdzie? Chcesz osobiście porozmawiać z Inżynierami i dowiedzieć się, jak radzą sobie z zapobieganiem awarii maszyn w zakładzie produkcyjnym, w którym pracuje ponad 1400 osób?

Poznaj pracę Inżynierów Utrzymania Ruchu od podszewki! Przedstawimy ją bez tajemnic! Nasi koledzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami i wiedzą, a Ty będziesz mieć okazję zadania im pytań w trakcie sesji Q&A i wygrania nagród podczas Quizu.Poznaj naszych Prelegentów:

  • Dariusz Tylski – Słynne korporacyjne przysłowie: „Jednego dnia Operator, drugiego Manager” ma w Faurecii potwierdzenie i to właśnie w przypadku naszego kolegi Darka, który już od ponad 20 lat jest związany z naszą firmą. Darek chętnie podzieli się swoim doświadczeniem zawodowym, a także udzieli wskazówek młodym Inżynierom, którzy drogę zawodową mają jeszcze przed sobą!
  • Konrad Kowalski – Faurecia produkuje Młode Talenty – naprawdę! Jednym z nich jest właśnie Konrad, który na początku swojej drogi zawodowej był uczestnikiem programu „Fabryka Młodych Talentów” w dziale Utrzymania Ruchu, a obecnie kontynuuje pracę w tym dziale już na samodzielnym stanowisku, jako Specjalista Utrzymania Ruchu.

Więcej informacji na FB.