Warszawski Salon Maturzystów 2023

Warszawski Salon Maturzystów 2023

Porozmawiajmy o studiach i studiowaniu! 14 i 15 września w godz. 9.00–15.00 w Gmachu Głównym PW pojawią się przedstawiciele uczelni z Polski i zagranicy. Na naszym stoisku – jak zwykle – czekać będą studenci i pracownicy – najlepsi przewodnicy po Politechnice Warszawskiej. Opowiedzą o kierunkach studiów, aktywnościach po zajęciach, akademikach i oczywiście o zasadach rekrutacji. Odpowiedzą na pytania (w tym na to chyba najczęściej zadawane „Czy na studiach na PW jest trudno?). Wyjaśnią, co to znaczy, że jesteśmy #zawszeciekawi i na takich właśnie ludzi czekamy. Dla odwiedzających nasze stanowisko przygotowaliśmy oczywiście materiały informacyjne i gadżety.

Salony Maturzystów to miejsca spotkań uczniów (szczególnie maturzystów), nauczycieli, doradców zawodowych, rodziców ze światem szkolnictwa wyższego. Nie inaczej będzie w tym roku w Warszawie. Nasza Uczelnia po kilkuletniej przerwie ponownie jest gospodarzem Warszawskiego Salonu Maturzystów. Dużą Aulę w Gmachu Głównym wypełnią stoiska i – mamy nadzieję – rzesze ludzi zainteresowanych studiami.

Nieodłączną częścią Salonu Maturzystów są prezentacje. Na tę o naszej Uczelni zapraszamy w oba dnia wydarzenia o godz. 9.30 do sali 231 w Gmachu Głównym.

Wstęp na Warszawski Salon Maturzystów 2023 jest wolny.

Do zobaczenia!

W mediach społecznościowych PW (na FacebookuInstagramieTwitterze i TikToku) pokażemy nasze przygotowania i zrelacjonujemy udział w wydarzeniu.