Welcome to my university!

Centrum Współpracy Międzynarodowej PW i konsorcjum ENHANCE, do którego należy Politechnika Warszawska, zaprasza do udziału w konkursie "Welcome to my university" - The Social Media Challenge.Celem konkursu jest wytworzenie wspólnoty akademickiej wśród studentów uczelni partnerskich ENHANCE oraz przedstawienie korzyści, jakie płyną ze studiowania na poszczególnych uczelniach. Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować krótki film o swojej uczelni (20-40 sekund), zachęcający studentów z innych uczelni ENHANCE do studiowania właśnie w naszej szkole.

Studenci, którzy chcą wziąć udział w konkursie powinni:

- zamieścić swój film na Twitterze lub Instagramie do 9 kwietnia 2023 r. z hashtagiem: #enhancealliance
- wspomnieć konto ENHANCE w mediach społecznościowych, na których publikują film: @enhancealliance (Instagram) lub @ENHANCEAlliance (Twitter)
- oraz polubić konto ENHANCE w mediach społecznościowych, na których umieszczono film.

Pięć filmów, które otrzyma najwięcej polubień, przejdzie do drugiego etapu, w którym jury wyłoni dwóch zwycięzców.

Nagrodą w konkursie jest 3-dniowy wyjazd do Walencji (Politechnika w Walencji) w maju lub czerwcu.

Filmy będą oceniane przez międzynarodowe jury złożone z przedstawicieli 7 uczelni partnerskich ENHANCE.

Informacja o zwycięzcach zostanie ogłoszona w mediach społecznościowych ENHANCE 19 kwietnia 2023 r.

Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z REGULAMINEM.

Szczegóły dotyczące konkursu: TUTAJ.