Plurimos annos, plurimos Panie Profesorze!!!

W dniu 22.02.2023 podczas posiedzenia Rady Wydziału Mechatroniki obchodziliśmy Jubileusz Pana Prof. Grzegorza Pawlickiego – Dziekana Wydziału w latach 1990-1996.

Dziekan Wydziału – prof. Gerard Cybulski odczytał listy gratulacyjne JM Rektora PW oraz Dziekana. Swoje życzenia przekazali również przedstawiciele Koła Absolwentów i Przyjaciół Wydziału Mechaniki Precyzyjnej/ Mechatroniki Politechniki Warszawskiej. Był czas na wspomnienia i degustacje urodzinowego tortu.

Dla społeczności akademickiej Pan Prof. Grzegorz Pawlicki jest to osoba niezwykle zasłużoną, dla Wydziału, osobą która wprowadziła nowy styl funkcjonowania i zarządzania. Człowiek niezwykle ciepły, innowator ale i tradycjonalista. Sylwetkę Pana Profesora możemy poznać zaglądając na stronę Wydziału.