Zapisy na lektoraty na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych II stopnia

Zapisy odbędą się od dnia 4 października do dnia 8 października do godz. 14.00 przez system USOS.

Nabór na wyjazdy w ramach Programu ATHENS

Utworzony w 1997 roku ATHENS to program mający na celu wymianę studentów pomiędzy czołowymi europejskimi uczelniami technicznymi oraz udział we wspólnych europejskich programach rozwojowych i szkoleniowych.

Instytut Mikromechaniki i Fotoniki – nabór kandydatów do projektu FovHolo

Instytut Mikromechaniki i Fotoniki Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej ogłasza nabór kandydatów na stanowisko POST-DOC do projektu FovHolo: System blisko ocznej projekcji holograficznej uwzględniający parametry widzenia

Informacja w sprawie opłat za legitymację studencką

W ciągu 14 dni od zarejestrowania w systemie USOS należy wnieść opłatę za legitymację studencką.

Kalendarium egzaminu B2 dla studentów niestacjonarnych

Sesja jesienna roku akademickiego 2018/2019

Instytut Mikromechaniki i Fotoniki – nabór kandydatów do projektu FovHolo

Instytut Mikromechaniki i Fotoniki Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej ogłasza nabór kandydatów na stanowisko doktoranta do projektu FovHolo: System blisko ocznej projekcji holograficznej uwzględniający parametry widzenia

Co słychać u absolwentów PW w niespełna rok po studiach?

Gdzie pracują absolwenci i ile zarabiają? Jaki wpływ na życie zawodowe mają studia na Politechnice Warszawskiej? Czy ułatwiają one rozpoczęcie kariery i gwarantują satysfakcję? Na te i inne pytania miały okazję odpowiedzieć osoby, które wzięły udział w 8. edycji Monitoringu Karier Zawodowych Absolwentów PW – absolwenci studiów I stopnia, II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich.

Kalendarium egzaminu B2 dla studentów niestacjonarnych

semestr  letni  roku  akademickiego  2018/2019

Instytut Mikromechaniki i Fotoniki - nabór kandydatów do projektu BiOpTo

Instytut Mikromechaniki i Fotoniki Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej ogłasza nabór kandydatów do projektu BiOpTo: Tomograficzny mikroskop fazowy do zastosowań w biomedycynie

Praktyki Studenckie w ZIBJ

Spotkanie informacyjne dla studentów w sprawie wakacyjnych staży i praktyk w Zjednoczonym Instytucie Badań Jądrowych.

KONKURS MECHATRONIKI

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej ma przyjemność ogłosić kolejna edycję Konkursu Mechatroniki Automatyki i Robotyki.

Studenci IV Semestru Studiów Stacjonarnych I stopnia WYDZIAŁU MECHATRONIKI

Zajęcia z języka angielskiego przygotowujące do egzaminu B2 odbywają się dwa razy w tygodniu (wtorek i piątek).

Lektoraty język angielski specjalistyczny poziom B2+

dla studentów II stopnia Wydziału Mechatroniki organizowane przez Studium Języków Obcych w semestrze letnim 2018/2019

Zapisy na zajęcia wychowania fizycznego w semestrze letnim

Informujemy, że zapisy na zajęcia wychowania fizycznego w semestrze letnim odbędą się drogą elektroniczną. Studenci dokonują wyboru zajęć w terminie: 7.02-16.02.2019 według  podanego harmonogramu:

Rekrutacja na studia III stopnia

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna SD ogłasza Rekrutację na studia III stopnia w języku polskim w semestrze zimowym 2018 / 2019 w następujących dyscyplinach:
  • AUTOMATYKA I ROBOTYKA
  • BIOCYBERNETYKA i INŻYNIERIA BIOMEDYCZNA
  • BUDOWA I EKSPLOATACJA MASZYN

Rekrutacja na semestr letni 2018/2019

Informacja  dla kandydatów na studia II stopnia rozpoczynające się od sem. letniego roku akad. 2018/2019

Rekrutacja na studia II stopnia

Informacja  dla kandydatów na studia II stopnia na Wydziale Mechatroniki rozpoczynające się od sem. letniego roku akademickiego 2018/2019

Egzamin B2 dla studiów niestacjonarnych

Informacja o EGZAMINIE B2 dla studentów, którzy zakończyli lektoraty

z języków obcych na studiach niestacjonarnych

Budżet Partycypacyjny PW

Politechnika Warszawska to nie tylko miejsce, w którym zdobywa się wykształcenie. To również centrum wspierania ambitnych i kreatywnych osób. To właśnie dla nich nasza Uczelnia uruchomiła Budżet Partycypacyjny Politechniki Warszawskiej.